BLIND DEFINITION

READ MORE.gif
Blind Definition existuje ve své nynější formě od roku 2012. Zakládajícími členy jsou Antwi a Dj Negative, k nimž se přidal zanedlouho bubeník a zvukař Tomáš Kozelka. Na scéně se pohybují přes 15 let a přináší sebou do projektu zkušenosti ze svých zavedených hudebních skupin.

Cílem toho hudebního projektu je vytvořit skupinu schopnou konkurovat špičce lokální rapové scény a zároveň přinést nový svěží zvuk doprovázený živými bicími, kvalitním rapem a technickým djingem na vysoké úrovni. Pro udržitelnost hudebního projektu s těmito cíli je potřeba neustále produkovat nový, soudobě znějící materiál, který bude bavit posluchače. Ke splnění tohoto bodu se pro tento rok připravuje debutové album. Momentálně je nahráno 8 tracků v různých fázích rozpracovanosti a v plánu jsou další 3 nové tracky ke zkompletování desky. K tomu se váže videoklip, který se podle plánu má natočit a zkompletovat na jaře tohoto roku. O střih a režii se bude starat Tom Rust, zkušený dj, producent a zakladatel fungující pražské značky Ty Vole?! Music, jehož nejčerstvějším dokončeným klipem je video k tracku My Biology od interpreta Johnny Youngblood, jenž vydal na konci minulého roku 2 desky na výše zmíněné značce.

Harmonogram je celkově vyřešený, je však potřeba doladit rozpočet, který by pomohl projekt Blind Definition nastartovat a úspěšně završit všechny výše zmíněné krátkodobé cíle. Dlouhodobým cílem je pak expandovat a úspěšně propagovat Blind Definition i za hranicemi ČR.
BLIND DEFINITION (4).jpg
BLIND II.jpg
ALBUM COMING SOON.jpg
BANNER (5).jpg
BLIND II.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one