BIOGRAFIE

DJ Negative je jedním z nejzkušenějších technických Djs momentálně působících na české scéně. Djingu se věnuje od roku 1996. Otočený crossfader u jeho prvního mixpultu dal vzniknout pseudonymu Negative.
První zkušenosti získával se skupinou Moxa, kde působil od roku 1998 do roku 2000. Po určitých neshodách ze skupiny odešel a přidal se o rok později ke skupině Notes From Prague, kde působí dodnes.
Později se v roce 2004 připojil k electro/breakbeatovému seskupení Stephunk T. S tímto seskupením čerpal další zkušenosti z klubového djingu, což je vedle scratchingu jeho hlavní doménou, na kterou se soustředil od začátku své kariéry. V posledních letech se Negative zaměřoval na různé žánry, od hiphopu, funku a breakbeatu přes dubstep až po electro, které ve svých mixech obohacuje svými scratch technikami.
Nutné je zmínit další projekty, ve kterých Negative působil, nebo na jejichž albech spolupracoval, jako třeba Navigators, Takin’ Off, Unity, nebo Atomic Gigolo. Zároveň spolupracoval s DJ Trusty, Inside Kru a v současnosti působí také jako oficiální DJ projektu MVP a Blind Definition.
Od roku 2007 do roku 2012 také moderoval na rádiu SPIN dvouhodinový pořad Hip-hop Drunkiez.
NEGATIVE.jpg
BANNER (5).jpg
BLIND II.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one